Opis

mTalent 

Zestaw zabaw zimowo-świątecznych 2022

 

„Niechaj w ten świąteczny czas

ogień radości zapłonie w nas…”

 

Drodzy Terapeuci, Nauczyciele, Rodzice i Dzieci!

 

W tym roku wcześniej niż kiedykolwiek składamy na Wasze ręce najnowszy mTalent Zestaw zabaw zimowo-świątecznych 2022! Wydawanie co listopad specjalnego, okazjonalnego mTalentowego Zestawu zabaw zimowo-świątecznych stało się już naszą przedświąteczną tradycją.

 

W tegorocznej edycji czekają na Was:

  • 24 całkowicie nowe zadania (w tym ćwiczenia interaktywne oraz karty pracy do wydruku) by każdy dzień odliczania do świąt był naprawdę wyjątkowy,

  • różnorodne ćwiczenia z wielu obszarów do pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi, jak również z podopiecznymi z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi,

  • ekrany utrzymane w tematyce okołoświątecznej, które nie tylko pozwalają na wprowadzenie i podtrzymanie świątecznej atmosfery, ale przede wszystkim stanowią urozmaicenie profilaktyki i terapii.

Wśród 24 ćwiczeń multimedialnych i kart pracy w Zestawie zabaw zimowo-świątecznych 2022 znajdziecie zadania nawiązujące do wszystkich flagowych produktów serii mTalent, a tym samym dotyczące rozmaitych obszarów, takich jak:

  • pamięć,

  • uwaga,

  • percepcja wzrokowa i słuchowa,

  • motoryka mała,

  • ortografia,

  • logopedia,

  • matematyka.

Jak co roku wewnątrz Zestawu panuje zimowa aura ocieplana przez obecne na każdym ekranie charakterystyczne dla radosnego czasu świąt elementy. Dodatkowo w edycji 2022 oprócz przytulnego klimatu stwarzanego przez rozgrzewający kominek i nowe, jeszcze piękniejsze świąteczno-zimowe ilustracje i animacje, po raz pierwszy zdecydowaliśmy się przygotować świąteczne wersje znanych i lubianych przez dzieci mTalentowych postaci. Zobaczycie je po prawidłowym wykonaniu każdego zadania! Wszystko po to, aby jak najskuteczniej ukryć profilaktykę i terapię pod pretekstem zabawy.

Nasz bezpłatny program prezentowy konstrukcją przypomina kalendarz adwentowy, jednak decyzja o tym, w jaki sposób będziecie pracować z Zestawem, należy wyłącznie do Was. Możecie na przykład w formie nagrody dla dziecka co lekcję/sesję zaglądać do jednej lub kilku wiszących na kominku wirtualnych skarpetek, albo odkryć wnętrze wszystkich po kolei na pojedynczym, przedświątecznym spotkaniu. 

Komplet zasobów udostępniamy za darmo w ramach świątecznego upominku z myślą o każdym, kto chciałby urozmaicić tematycznymi ćwiczeniami multimedialnymi i tradycyjnymi zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, wczesnoszkolnymi, a także z podopiecznymi z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zestaw zabaw zimowo-świątecznych 2022 możecie dodawać do swojego mTalentowego konta do końca karnawału 2023!

Pozostaje nam życzyć, by Wasza praca z niniejszym Zestawem zabaw zimowo-świątecznych 2022 i pozostałymi programami z serii mTalent była przyjemna i efektywna, zbliżające się święta spokojne i radosne, a nadchodzący nowy, 2023 rok owocny i pełen sukcesów!

 

Zespół mTalent i Learnetic

 

 

 

KATALOG mTalent 2022 dla całej serii znajduje się TU.
MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE: https://www.mtalent.pl/doc/Minimalne-wymagania

Zrzuty ekranowe